Anketa OTO 18.ročník - Osobnosť Televíznej ObrazovkyAnketa OTO 18.ročník - Osobnosť Televíznej Obrazovky
Moderátor/ka TV programov
Aktuálne prebieha sčítanie hlasov 1.kola Ankety OTO. Hlasovanie v 2.kole začína 24.1.2018

Moderátor/ka TV programov


Antonič Milan
(Retro noviny)
Bačová Martina
(Orientácie)
Bajaník Ľubomír
(SK DEJINY)
Baková Oľga
(Silná zostava)
Belešová Oľga
(Generácia)
Bičan Andrej
(5 proti 5, Hra o Niké)
Bieliková Jana
(Hurá dozáhrady)
Birková Katarína
(Kapura)
Brychtová Katarína
(Naj dedinka Slovenska)
Chabroňová Andrea
(Dámsky klub)
Čurda Martin
(Nová záhrada)
Dangl Daniel
(Milujem Slovensko)
Ďuriš Michal
(Ahoj Slovensko)
Farkašová Kristína
(Postav dom, zasaď strom)
Forgáč Marcel
(Inkognito, Nikto nie je dokonalý)
Gordulič Ján
(Silné reči)
Gregor Mareš
(Duel, VaT)
Gulišová Lucia
(Slovensko chutí)
Hagerová Diana
(Pevnosť Boyard)
Havran Michal
(Večera s Havranom, SK DEJINY)
Heribanová Alena
(Anjeli strážni)
Herman Patrik
(Reflex)
Hornyák Marián
(Nákupné maniačky)
Horváth Emil
(Herecké legendy)
Horváthová Kvetoslava
(Teleráno, Reflex, Farma)
Hospodárová Jana
(Šťastný domov)
Jelčová Lucia
(Noc varchíve)
Jesenská Katarína
(Na chalupe)
Judínyová Erika
(Smotánka)
Juraško Roman
(Teleráno)
Juríček Martin
(Ahoj Slovensko)
Juríček Tomáš
(Teleráno )
Kacinová Martina
(Televíkend)
Kandráč Ondrej
(Všetko, čo mám rád)
Kaššák Alojz
(Halali)
Kľúčik Ľubomír
(Halali)
Kočiš Peter
(Kinorama)
Kuric Radoslav
(Noc varchíve)
Laššák František
(Nová záhrada)
Lištiaková Tamara
(Televízny posol)
Magálová Kamila
(Tajomstvo moje jkuchyne)
Majerníková Michaela
(Postav dom, zasaď strom)
Majtánová Karin
(Dámsky klub)
Malachovská Iveta
(Dámsky klub)
Malachovský Sväťo
(Super Karaoke)
Marcin Peter
(Neskoro večer)
Martiš Peter
(Na rybách-Petrovzdar)
Merčiak Marcel
(Čo ja viem)
Michelčík Mikuláš
(Noc v archíve)
Miezga Marián
(Záhady tela)
Molnár Maroš
(Extrémne premeny-druhá šanca na život)
Müllerová Soňa
(Dámsky klub)
Nikodým Martin
(Milujem Slovensko ,Naj dedinka Slovenska, Pevnosť Boyard, TV Šanca)
Ochránek Marcel
(Postav dom, zasaď strom)
Oňová Gizela
(Svokra)
Pinček Lukáš
(Postavíme, opravíme, zveľadíme)
Pisančin Ján
(Všetko, čo má Ander rád)
Poláková Adriana
(Teleráno)
Prachař Jakub
(Take me out)
Rakovská Barbora
(Moja prvá dovolenka)
Rapantová Hana
(On Air)
Rausch „Pyco“ Martin
(Let´s Dance, Tvoja tvár znie povedome)
Richter Dárius
(Teleráno)
Rozboril Vilo
(V siedmom nebi)
S hudbou vesmírnou
(Zemspieva)
Sabo Michal
(Nákupné maniačky)
Salay Richard
(Postavíme, opravíme, zveľadíme)
Sanitra Richard
(Ahoj Slovensko)
Siposová Lucia
(Postavíme, opravíme, zveľadíme)
Škorňa Ján
(Farmárska revue)
Skrúcaný Štefan
(Všetko, čo mám rád)
Slanička Michal
(Test magazín)
Šmahel Martin
(O desať rokov mladší)
Šmahel-Kalisová Miriam
(Reflex, O desať rokov mladší)
Sokol Rastislav
(Dobre vedieť)
Šóošová Lenka
(Teleráno)
Štec Štefan
(Ahoj Slovensko)
Tejbus Tomáš
(Slovensko chutí)
Tobiášová Mária
(Orientácie)
Vacvalová Elena
(Sedem, Zlaté časy)
Vinczeová Adela
(Milujem Slovensko, Trochu inak, Chartshow, Let´s Dance)
Voštinár Vladimír
(Inkognito, Nové bývanie,Nové bývanie-Dizajn ,Uhádni môj vek)
Vozárová Hana
(Televízny posol)
Výrostek Daniel
(Ahoj Slovensko)
Zimnýkoval Milan
(Moja mama varí lepšie ako tvoja, Take me out, Heslo, Nikto nie je dokonalý)
Všetky aktuálne informácie môžete sledovať aj na našich sociálnych sieťach:
Generálny partner
Garanti ankety
Partner
Partneri
© 2017 OTO Osobnosť televíznej obrazovky